AKTYWNIE po ZDROWIE

Zadanie pn.: AKTYWNIE po ZDROWIE – kompleksowa rehabilitacja osób  niepełnosprawnych realizowane jest od 25 maja 2016 roku, dzięki wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, jakie nasze Stowarzyszenie otrzymało w roku 2016 z konkursu 24.

Projekt ma zasięg regionalny. Beneficjentami są osoby niepełnosprawne zamieszkujące na terenie powiatów łowickiego, skierniewickiego i zgierskiego. Pomocą objęte są 42 osoby.

Kompleksowe usługi rehabilitacyjne świadczone są w sposób ciągły, przez 5 dni w tygodniu w siedzibie naszego Stowarzyszenia (Łowicz, ul. Podrzeczna 4) oraz w domach pacjentów (do osób, które nie są w stanie dojechać, specjaliści udają się osobiście wraz ze sprzętem rehabilitacyjnym, gdzie prowadzą zalecane przez lekarza ćwiczenia).

W ramach zadania Stowarzyszenie oferuje następujące formy wsparcia:

– fizjoterapia,
– masaż leczniczy,
– terapia zajęciowa,
– terapia logopedyczna,
– terapia psychologiczna,
– terapia pedagogiczna,
– muzykoterapia,
– hipoterapia,

W siedzibie stowarzyszenia znajduje się pomieszczenie socjalne, gdzie mający przerwę w ćwiczeniach pacjenci, bądź rodzice oczekujący na dzieci mogą odpocząć przy herbacie, kawie i ciastku.

Wszelkie specjalistyczne usługi wykonywane przez naszych specjalistów są BEZPŁATNE

Od beneficjentów nie są pobierane żadne opłaty !

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
————————————————————————————-

logo_pfron2

W chwili obecnej do projektu: AKTYWNIE po ZDROWIE – kompleksowa rehabilitacja osób  niepełnosprawnych zapisujemy tylko na listę rezerwową !!!